Часті питання

Цікаво знати, якщо Ви новачок

Ответ не найден
Підготовка клієнта до сеансу2

Перед сеансом тату не рекомендується

  • Не приймайте ліки, що розріджують кров (наприклад, аспірин), оскільки ви збільшите ймовірність кровотечі під час нанесення. ...
  • Не приходьте на сеанс голодним!
  • Не стомлюйтесь, потрібно виспатися
  • За день до сеансу не створюйте фізичних навантажень на місце нанесення.

Ні. Алкоголь не можна пити щонайменше за 24 години до тату сеансу, а краще за 3 дні чи більше.

Догляд за татуюванням2

Спочатку промити татуювання водою з милом. Далі на першому етапі потрібно буде мазати татуювання маззю для загоєння 3 рази на день. У наступні дні рідше один-два рази будь-яким зволожуючим кремом.

У найкращому разі вона стане бляклою і з неї «вивалиться» більша частина пігменту, в гіршому — без використання спеціальних засобів можна легко занести інфекцію, оскільки це відкрита рана. Ігнорувати догляд тату суворо заборонено.

Як формується ціна на тату3

Ціну розраховують двома способами: за часом роботи майстра або площею татуювання. Це як у таксі: хтось бере плату за кілометри чи за час у дорозі, а десь фіксована вартість поїздки.

Тут все просто: чим більші розміри малюнка, тим вища вартість послуги. Адже це відбивається на часі, витраченому на виконання тату. Ім'я майстра, рівень його професіоналізму. Чим відоміший фахівець, тим дорожче його послуги.

Розміром із сірниковою коробкою - це розмір тату 5Х5 см (приблизно). Вартість роботи – грн. Підходить для мінімалістичних малюнків, не перевантажених кольором та деталями.

Таблиця больового порога людини3

Алгезиметр (від грец. algos – біль і metron – міра), в медицині прилад для кількісної оцінки больової чутливості. Мірилом чутливості служить вантаж, що давить на металеве вістря, що упирається в шкіру, або сила здавлювання складки шкіри щипцями.

Чим менше потрібно впливу (зовнішнього чи внутрішнього) для появи болю, тим нижчий больовий поріг. І, відповідно, чим інтенсивніший стимул (тепло, холод, тиск тощо), який позначиться на болю, тим вища ця характеристика. Дама мала нижчий поріг, ніж її джентльмен.

Кому не можна робити татуювання2

Державним службовцям – працівники держструктур мають дотримуватися ділового стилю, прикраси тіла татуюванням, які неможливо приховати, неприпустимі; Банківським службовцям та офіс-менеджерам – співробітники повинні відповідати стандартам підприємства; Співробітникам МНС, прокуратури, поліції – заборонено будь-які видимі тату

Для нанесення тату важливе гарне самопочуття та відсутність серйозних хронічних захворювань. «У жодному разі не можна робити татуювання при застуді і поганому самопочутті, вагітним і жінкам, що годують, небажано при менструальних болях. Неповнолітнім татуювання робляться лише у присутності батьків.