Перекриття татуювання

Перекриття старого татуювання, Cover-up

Якщо ви шкодуєте про татуювання, яке втратило свою естетику або з гіркотою нагадує вам про дорогу людину або подію з життя, ви можете видалити її лазером або приховати за допомогою перекриття татуювання. Обидва методи однаково ефективні, коли вам потрібні зміни. Тим не менш, лазерне видалення коштує приголомшливої ​​суми, порівняно з перекриттям татуювання.

Що потрібно знати перед перекриттям татуювання

У деяких випадках при перекритті татуювання можна побачити невеликі сліди старого татуювання. Це вважається цілком нормальним явищем. При цьому трапляються випадки, коли татуювання потрібно ретельніше розфарбовувати дуже темними та яскравими кольорами, що може викликати рубцевий ефект на старому татуюванні. У цьому різниця між татуюванням, зробленим на чистій ділянці шкіри, і на шкірі, яка вже була вкрита фарбою.

Коли ви вирішите зробити виправлення старого татуювання шляхом перекриття, новий малюнок повинен бути більшим за початковий. Дизайн повинен вмістити великий обсяг чорного відтінку та покривати велику площу. Для цього індивідуальний дизайн є ідеальним, але ви можете використовувати будь-який доступний дизайн від досвідченого тату-майстра.

Коли справа доходить до вибору кольору, чорнила холодних відтінків зеленого та синього добре поєднуються з більшістю малюнків татуювання. Це означає, що краще відмовитися від теплих кольорів, таких як червоний та жовтий, оскільки вони не забезпечують достатньо темної пігментації, щоб приховати чорне або сильно пігментоване старе татуювання. Майстри зазвичай покривають до трьох шарів покриття на старому татуюванні, щоб мати можливість його приховати. Тому терпіння – запорука гарного виконання.

Як працює перекриття старого татуювання?

Процес такий самий простий, як і нанесення звичайного татуювання, але так як нове татуювання є покриваючим, то його кольори йдуть вглиб дерми приблизно на 1 мм. Таким чином, старі та нові пігменти змішуватимуться один з одним, і кольори більш темних ділянок переважатимуть.

Отже, чорний колір – це найпростіший вибір, коли ви хочете повністю приховати татуювання, про яке шкодуєте. Просто будьте обережні при виборі дизайну, тому що не всі чисті темні татуювання добре виглядатимуть. У студії «DU Tattoo» в Полтаві наші художники швидко вигадають новий темний візерунок, щоб покрити старий. Майстер визначить ефективну стратегію, щоб замаскувати оригінальне татуювання, не вигадуючи надто складного дизайну для нового татуювання. Перед створенням нового малюнка враховуватимуться такі чинники, як розмір, стиль, площа покриття та пігменти.