Органіка

Татуювання в органічному стилі

Татуювання в органічному стилі – унікальні та різноманітні витвори мистецтва.

Ескізи в цьому стилі мають великий попит у чоловіків і жінок, відрізняються лише мотиви татуювання. Жінки віддають перевагу квітковим мотивам в органічних татуюваннях, а чоловіки вибирають брутальніші, суворіші зображення.

Органічні татуювання приваблюють любителів альтернативного року чи металу, слухачів психоделічних та експериментальних композицій. Підходять такі татуювання людям, які відвідують заняття йогою, медитують, вивчають філософію буддизму та Індії. Органічні татуювання чудово доповнюють людей, які вважають, що людина є невід’ємною частиною природи. Татуювання в органічному стилі близькі для любителів наукової фантастики.

Підсумовуючи, можна сказати, що татуювання в стилі «органік» найчастіше обирають творчі, неординарні люди, які прагнуть виразити свою унікальність.

Органіка є двоюрідною сестрою стилю біомеханіки, що видно як за назвою, так і в малюнках татуювань. Однак основну увагу вона приділяє органічним елементам, що виглядають як істоти з іншого виміру або глибин пекла. Пазурі, порвана шкіра, божевільні спіралі та різні візерунки, які виглядають як невід’ємні частини тіла, можуть зробити схожим носія тату на когось із цього світу.