Трайбл

Tribal - візерунок на шкірі

Це однотонний, зазвичай чорний чи сірий, геометричний малюнок. Татуювання у стилі трайбл було взято з ескізів Океанії та цивілізації майя, які були символом зв’язку душі та тіла.

У сучасній тату-культурі поширені візерунки, повні химерних вигинів. Оскільки техніка дуже стара, до неї було внесено багато змін. Стиль дозволяє використовувати різноманітні малюнки з контрастними лініями і не лише у сірих та чорних, а й у світлих тонах. Трайбл-стиль виражає внутрішні почуття та емоції людини, не акцентує увагу на її образі та зовнішності. Такі татуювання добре виглядатимуть на будь-якій частині тіла: руках, ногах, передпліччях, спині.

У міру свого розвитку трайбл породив нові типи татуювань, такі як неотрайбл або новий трайбл. Ці стилі дуже схожі. Головний критерій – геометричний рисунок. Всі представлені малюнки повинні мати чіткі загострені лінії, контури та перетини, а також можна додати перекоси або тінь, щоб відтворити ефект об’єму. Такі експерименти виглядатимуть красиво та гармонійно, підкреслюючи індивідуальність власника тату.

Якщо ви людина, яка любить силу, стиль, екстрим або просто хочете бути іншою, демонструючи свою перевагу – стиль тату в стилі трайбл створений саме для вас. Він гармонійно та естетично адаптується до контурів вашого тіла, прикрашаючи його.